समाचारसमाज

गर्भवती श्रीमतीको हत्या गरेको आरोपमा श्रीमान पक्राऊ

सिरहा,

गर्भवती श्रीमतीको हत्या गरेको आरोपमा श्रीमान पक्राउ परेका छन् । गर्भवती महिलाको हत्या गरेको आरोपमा सिरहा प्रहरीले पति र सासूलाई पक्राउ गरेको हो । सिरहा नगरपालिका –१६ निवासी १९ वर्षीया कुलतीदेवी दासको हत्या आरोपमा उनका २० वर्षीय पति धीरज दास र सासू ३५ वार्षीया राजकुमारी दासलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

करिब ३ महिनाकी गर्भवती छोरीलाई गत साउन २७ गते कुटपिट गरी हत्या गरेको मृतकका बुवा चन्दर दासले जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा जाहेरी दर्ता गराएपछि उनका पति र सासूलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिरहाका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक विनोद घिमिरेले जानकारी दिए । पक्राउ परेका आमा छोरामाथि कर्तव्य ज्यान सम्बन्धी मुद्दामा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक घिमिरेले बताए ।

घटनाको भोलिपल्ट गत साउन २८ गते बिहान छिमेकीहरुले घटनाबारे जानकारी गराएपछि घटना थाहा पाएको र शव परीक्षणको रिपोर्ट आएपछि किटानी उजुरी दिन प्रहरीले भनेकाले साउन ३० गते मृतकका बुबा चन्दले प्रहरीमा किटानी जाहेरी दिएको बताए

https://www.youtube.com/watch?v=-zt7_lMiKJg&t=23s

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button