समाचारस्वास्थ्यहेडलार्इन

पछ्ल्लिो २४ घण्टामा एक हजार बढी कोरोना संक्रमित थपिए, २१ जनाको मृत्यु

काठमाण्डौं,


पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ३ सय ४ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार आज यो संख्या थपिएको हो । यी सहित अहिलेसम्म संक्रमित हुनेको संख्या २ लाख ३३ हजार ४ सय ५२ पुगेको छ ।


त्यस्तै यस अवधिमा २ हजार ७३ जना कोरोनाबाट निको भएका छन्। । हालसम्म कोरोना जित्नेको संख्या २ लाख १६ हजार ५ सय ९४ जना पुगेको छ । आज थप २१ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यृ भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । अहिलेसम्म कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ५ सय २९ पुगेको छ ।


हाल सक्रिय संक्रमितको संख्या १६ हजार ६ सय ३३ जना रहेको छ । हालसम्म १७ लाख ४६ हजार ३ सय ३० जनाको पिसिआर परीक्षण भएको मन्त्रालयको तथयाड्ढमा उल्लेख छ ।

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button